En Zeki Hırsızları Aldatacak 4 Gizli Gizlenme Yerleri

En Zeki Hırsızları Aldatacak 4 Gizli Gizlenme Yerleri

Eşyanızı potansiyel hırsızlardan korumak önemlidir. İster evinizde veya dışında bir güvenlik sisteminiz varsa, biraz ekstra koruma iyidir. Dışarı çıkıp en pahalı kasayı satın almak yerine, aslında evinizde eşyalarınızı stratejik olarak gizleyebilirsiniz. Hırsızlarda böylece onları asla bulamazlar.

Mücevher, nakit ya da fazladan güvence altına almak istediğiniz başka bir değerli eşyanız varsa, bu şeyleri hırsızlardan gizlemek için birçok kendinizin yapabileceği bir çok proje var.

Bazı fikirler, çoğu markette bulabilirsiniz. Veya ucuzluk azarı diye tabir edilen çin pazarlarından satın alabileceğiniz ürünlerdir. Diğerleri evinizde gizli bir depolama alanı oluşturmak için kendiniz yapabileceğiniz şeylerdir.

Kapının üstünde para saklayama ne dersiniz??Aslında herhangi bir iç kapının üstünde para için harika bir saklanma yeri yaratabilirsiniz. Bir delik açmanız ve nakit ve daha küçük öğeleri görünüş dışında tutacak bir metal boru takmanız yeterlidir. Mücevheri ve nispeten küçük bir şeyi saklamak için harika bir yer ve yağışlı bir gün için tasarruf yapmak için fazladan nakitleri burada saklayabilirsiniz.

 

para saklamak

 

İlaç kutusunda anahtar saklamak

Boş anahtarınızı gizlemek için bu küçük  boş bir ilaç kutusu yeterli olacaktır,   anahtarızı güvenli tutmak için mutlaka para harcamanız gerekmez. Eski bir ilaç kutusunun tepesine gerçek bir taş tutturabilir ve daha sonra şişeyi sadece toprak alana gömmeniz yeterli. Plastik taşlar o kadar sahte görünürki bunu mutlaka gerçek bir taş ile yapmalısınız.

para ve anahtar saklama

Resim Çerçevesi Gizli Depolama Alanı

İster çocuğunuzun resmi,  isterse  ünlü birinin duvarda asılı resmi olsun, gizli bir tıbb kabini gizlemek için tablonuzu kullanabilirsiniz. İlaç dolabını duvara yerleştirin ve ardından resimle örtün. Baskının arkasında depolamanız olduğuna kimse inanmaz ve bunu evinizdeki herhangi bir yerde de kullanabilirsiniz.

esya saklamak
Marul ??

Bunu doğru okuyorsun. Aslında marulla kendinize küçük bir kasa satın alabilirsiniz. Buzdolabında saklayın ve en değerli eşyalarınızı içine saklayın.Buzdolabınızın içine bir hırsız bile olsa, marulun içine bakmayı düşünmek pek olası değildir.

marulda para saklamak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir